Міністерство молоді та спорту України своїм наказом затвердило склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом затвердило склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі у Всесвітніх іграх

Цьогоріч з 07 по 17 липня у місті Бірмінгем, штат Алабама (США), відбудеться одна з наймасштабніших спортивних подій всієї планети – XI Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту (The World Games). Змагання беруть початок з 1981 року і проводяться з періодичністю один раз в 4 роки. З початком нового тисячоліття проходять під патронатом Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

Змагання є мультиспортивними та не входять до програми Олімпійських ігор.

15 травня 2022 року Міністерство молоді та спорту України своїм наказом затвердило склад офіційної делегації національної збірної команди України для участі у вище згаданих змаганнях.

До складу делегації увійшли волинські спортсмени, що представлені у таких видах спорту:

ДЖИУ-ДЖИТСУ

Мочульський Богдан Ігорович – Заслужений майстер спорту України, чемпіон світу та Європи з джиу-джитсу. Спортсмен є переможцем X Всесвітніх ігор у місті Вроцлав, Польща (2017 р.). Тренер-викладач Юхименко Ю.В.

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА

Куніцка Вікторія Андріївна – майстер спорту України міжнародного класу (тренери-викладачі Кришпінович О.Ю., Пащук В.П.)

Мальчук Олександра Андріївна – майстер спорту України міжнародного класу (тренери-викладачі Кришпінович О.Ю., Пащук В.П.)

Пом’яновська Дарина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу (тренери-викладачі Кришпінович О.Ю., Пащук В.П.).

Дівчата є призерками чемпіонатів світу та Європи, а також срібними медалістками Кубку світу.