Медальний доробок волинських легкоатлетів на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

Медальний доробок волинських легкоатлетів на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

20-21 травня у Львові відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. На змаганнях волинські легкоатлети поповнили скарбничку області низкою медалей різного ґатунку.

Золоті медалі вибороли: Корецький Тарас у спортивній ходьбі на 10000 м та Шоломіцька Валерія у спортивній ходьбі на 10000 м – вихованці Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

Боровець Яна у бігові на 1500 м – учениця КЗ ДЮСШ № 3 Луцької міської ради, тренери Дітлашок В.П., Якимович Н.І., Калитка С.В.

Срібні нагороди здобули Алєйнікова Марія у стрибках у висоту –  учениця Володимир-Волинської ДЮСШ, тренери Захарченко М.П., Скалоцька М.В. та Шатохіна Юлія у метанні молота =  вихованка ОДЮСШ, тренери Ясенецький В.С., Черкашин Р.Є.

Бронзові місця п’єдесталу посіли Літвін Євгеній у метанні молота –  учень ОДЮСШ, тренер Черкашин Р.Є.; Шпак Людмила у стрибках в висоту з Нововолинської ДЮСШ, тренер Король. В.І. та Петрик Юлія у бігові на 1500 м з Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І.

Зауважимо, що 20 травня на чемпіонаті України Валерія Шоломіцька встановила новий національний рекорд серед юніорів на дистанції 10000 метрів. Відтепер нове досягнення становить 46:20.91 хв.

У загальнокомандному заліку Волинська область посіла 10 місце серед 25 команд України.

Вітаємо волинських легкоатлетів та їх тренерів і бажаємо нових переможних п’єдесталів!