Медальний доробок волинських легкоатлетів на чемпіонаті України

Медальний доробок волинських легкоатлетів на чемпіонаті України

 

29-30 серпня у Луцьку відбувся національний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді, у якому змагалися найсильніші спортсмени найпрестижніших міжнародних змагань, Олімпійських ігор та чемпіонатів Європи і світу. Волинські спортсмени на чемпіонаті відзначилися перемогами та особистими здобутками.

Зокрема, золото здобула Ірина Климець, метнувши молот на 71,71 м. Золоту медаль виборов волинянин Євген Гуцол у бігові на 800 м. Срібну нагороду отримав Данило Даниленко у бігові на 400 м.

За результатами особистого рахунку на чемпіонаті України серед молоді, легкоатлети Волині здобули 6 медалей різного ґатунку.

Золото отримала Олена Хамаза у метанні молота на 4 кг. Срібні медалі вибороли Ерік Костриця у бігові на 100 м, Іванна Кух у бігові на 1500 м, Максим Клімович у метанні списа. Бронзову нагороду здобув Роман Наумлюк у метанні списа. Також першими стали Анастасія Кособуцька, Вікторія Крисюк, Іванна Кух та Анжела Лихач у естафетному бігові 4 х 400 м.

За загальнокомандним підсумком у чемпіонаті України серед молоді збірна Волині посіла 9 місце.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогами та особистими досягненнями та бажаємо наснаги, сил і подальших спортивних завоювань!