Медалі волинських боксерок, здобуті на чемпіонаті України з боксу

Медалі волинських боксерок, здобуті на чемпіонаті України з боксу

З 28 вересня по 04 жовтня у Харкові відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок-молоді, юніорок та дівчат, на якому волинські спортсменки показали високі результати. У чемпіонаті взяли участь 252 учасники.

Так, серед молоді срібло здобула Яковлєва Яна у ваговій категорії 57 кг. Бронзову медаль виборола Боярин Ірина у ваговій категорії 60 кг. Тренує спортсменок Семко Ю.М.

Серед юніорок срібні медалі здобули: Годик Наталія у ваговій категорії 80 кг, тренер Артіков Н.А. та Саранюк Анастасія у ваговій категорії 75 кг, тренує спортсменку Бєлих Ю.В.

Серед дівчат срібні медалі здобули Шестухіна Христина у ваговій категорії 46 кг, тренер Семко Ю.М. та Захарчук Вікторія у ваговій категорії 57 кг, тренує спортсменку Артіков Н.А. Бронзову медаль виборола Іваненко Марія у ваговій категорії 60 кг,тренер Артіков Н.А.

Зазначимо, що головною суддею цих змагань була Семко Юлія з міста Володимир-Волинського – суддя 2 зірки AIВA, якій під час змагань вручили подяку від Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію боксу в Україні, пропаганду здорового способу життя, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі.

Щиро вітаємо наших спортсменів і тренерів з перемогами та бажаємо подальших здобутків та нагород!