Маунтенбайк по-рівненськи

Маунтенбайк по-рівненськи

Чемпіонат України крос-кантрі на короткому крузі, IV етап чемпіонату України – шорт трек, V етап чемпіонату України ХСЕ,  ІІ тур чемпіонату України в парній гонці. Всі ці спортивні події відбувалися у Рівному протягом 4-х днів (18-22 вересня).

Волиняни теж внесли свою лепту у перебіг змагань та повернулися із численними перемогами.

У гонці крос-кантрі на короткому крузі серед жінок, другою була Юлія Дорошенко. Тут же, серед юніорок, перше призове місце посіла Ірина Шиманська.

У групі 13-14 років, серед юнаків, першим став Владислав Грушецький, а серед дівчат −  срібло у Валерії Іосенко.

           V етап чемпіонату України ХСЕ теж приніс свої перемоги.

І знову тандем Дорошенко та Шиманська отримали лаври переможців: Юлія Дорошенко третя на жіночій 800- метрівці, а Ірина Шиманська  − перша на юніорській.

Юнаки (13-14 років) теж не здали призових позицій: Владислав Грушецький та Юрій Костечко вибороли тут перше і друге місця. Цю ж вікову групу, але серед дівчат, очолила Валерія Іосенко.

            За сумою двох турів  чемпіонату України в парній гонці 800 м, перше місце в Юлії Дорошенко та Ірини Шиманської (жінки). Друга позиція (дівчата 15-16 років) − Богдана Левченко, Дарина Логвінюк та Валерія Іосенко.  У віковій групі дівчата 13-14 років, Валерія Іосенко та Олекандра Шишмарьова стали третіми.

Вітаємо спортсменів та тренерів Ковальова В.С. та Матвійчук-Жолнач В.В!