Кубок України зі спортивної акробатики у Вінниці

Кубок України зі спортивної акробатики у Вінниці

Заняття спортивною акробатикою – це не лише естетика: гарні костюми, довершені рухи, а й висока фізична підготовка, координація, вправність та загартованість духу.

Вкотре, всі ці якості продемонстрували спортсменки ОДЮСШ та учениці Олени Кришпінович. До слова, пані Олена – Заслужений тренер України, займається підготовкою акробатів на теренах Волині вже більше десяти років. У переліку перемог та нагород її вихованців численні кубки, чемпіонати, медалі не лише на вітчизняних, а й світових першостях.

20 вересня у Вінниці завершився Кубок України зі спортивної акробатики серед дорослих. Власне, участь у цих змаганнях принесла в скарбничку волинських акробаток нові нагороди.

Зокрема, відзначилися тріо Дарина Пом’яновська, Олександра Мальчук та Вікторія Куніцка. Дівчата завоювали три золота: у багатоборствах, динамічних виправах та вправах на баланс. Тут же, трійка: Дарія Сахарук, Олександра Бірюкова та Аліна Олексієнко отримали бронзу.

Нагадаємо, що Дарина, Олександра та Вікторія у 2018 році вибороли звання віцечемпіонок світу на першості у Бельгії.

Для тандему Ірина Юхимюк та Софія Чернявська Кубок України  також  завершився перемогою. Спортсменки завоювали бронзу із багатоборства та срібло і бронзу в окремих вправах. Та і це ще не все. Так, Софія Чернявська, виконала вдруге і підтвердила норматив майстра спорту.

Далі «за списком» чемпіонат Європи в Ізраїлі, тож вболіваємо за наших акробаток та вітаємо дівчат і тренерів О.Ю. Кришпінович і В. П. Пащук із перемогою!