Конкурс “МолодьТут: створи громаду молодіжних перспектив”

Конкурс “МолодьТут: створи громаду молодіжних перспектив”

Програмою IREX «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та с надійним партнером Міністерства молоді та спорту України, оголошено відбір громад до участі у програмі та можливості отримати підтримку ініціатив, спрямованих на розвиток молоді громади з 9 областей: Київської, Івано-Франківської, Рівненської, Херсонської, Одеської, Харківської, Волинської, Запорізької та Закарпатської (окрім обласних центрів). Запрошуємо долучитися до програми, взявши участь у конкурсі “МолодьТут: створи громаду молодіжних перспектив”.

За результатами конкурсного відбору буде обрано до 30 територіальних громад з вищезазначених областей, що працюватимуть разом з програмою «Мріємо та діємо» над створенням сприятливого середовища для розвитку, навчання та реалізації молоді. Участь у програмі відкриває такі можливості:

 – створення сучасного та інклюзивного молодіжного центру;

– впровадження навчальних програм з підприємництва та розвитку кар’єрних можливостей молоді, громадянської освіти та залучення молоді до вирішення проблем у громадах;

підвищення соціальної згуртованості та поваги до різноманіття.

Запрошуємо голів обласних територіальних громад, представників структурних підрозділів, які відповідають за формування молодіжної політики, освітнього сектору та установ, що працюють з молоддю, взяти участь у презентації програми «Мріємо та діємо», що відбудеться в онлайн форматі 9 вересня 2021 року з 15-00 до 16:30 за посиланням: https://tinyaurl.com/fm65b99v.

Докладніше про умови конкурсу “МолодьТут: створи громаду молодіжних перспектив”                                         можна                   дізнатися                   за                   посиланням: https://www.mriemotadiemorazom.org/molodtut. Kiнцевий термін подачі заявок – до 10 жовтня 2021 року.