IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

IV Всеукраїнський форум молодіжних працівників та працівниць

Міністерство молоді та спорту у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Асоціацією молодіжних працівників України та спільно з Всеукраїнським молодіжним центром планує проведення 01-02.12.2020 у м. Києві ІV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць.

Метою зазначеного Форуму є обмін досвідом та кращими практиками щодо молодіжної роботи в малих громадах, підтримка ініціатив молоді та її інноваційного потенціалу щодо використання діджитал інструментів в молодіжній роботі та удосконалення реалізації програми “Молодіжний працівник”.

У цьому році Форум вперше відбудеться в онлайн форматі шляхом трансляції першого молодіжного телеканалу та онлайн телемосту між молодіжними працівниками та працівницями.

Детальна інформація про Форум розміщена за посиланням:

https://www.facebook.com/yw4forumua/posts/429313381796440.

Програмою заходу передбачено:

дискусії щодо діджитал інструментів молодіжної роботи в малих громадах; презентація найкращого міжнародного досвіду та прикладів систем освіти для фахівців, які працюють з молоддю;

проведення майстер-класів від українських та міжнародних експертів щодо інноваційних форм роботи з молоддю;

презентація найкращих практик роботи з молоддю в Україні (на підставі результатів Конкурсу найкращих практик роботи молоді в Україні 2020 року).

Участь у форумі можна взяти шляхом реєстрації до 29 листопада поточного року за посиланням: https://forms.gle/vWKGuddyCg71PXUNA. Програму телепередачі та посилання для участі у заході буде надіслано учасникам 30 листопада 2020 року.