Дитяча збірна клубу «GARDA» увійшла в трійку кращих команд чемпіонату з бразильського джиу-джитсу

Дитяча збірна клубу «GARDA» увійшла в трійку кращих команд чемпіонату з бразильського джиу-джитсу

Як повідомляє прес-служба «GARDA», у фінальному етапі Ліги джиу-джитсу України клуб представив Волинь найчисленнішою дитячою збірною. Національний чемпіонат відбувся 23 листопада у Хмельницькому. За підсумками першості команда Волині увійшла в трійку найкращих.

У чемпіонаті взяли участь всі Західні області України, місто Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпро, були і закордонні гості − Литва. Загалом майже чотири сотні спортсменів боролися на татамі.

Волинь та клуб «GARDA» представляли 25 спортсменів. За результатами проведених поєдинків, до скарбнички клубу потрапили 10 золотих, 8 срібних та 6 бронзових медалей.

      

«Приємно бачити, як хлопці ростуть з кожними змаганнями. Кожен показав хорошу, грамотну боротьбу та бажання перемагати і розвиватись далі. Ще є багато над чим працювати та вдосконалюватись. Дякую всім, хто вболівав та підтримував», – поділився враженнями Іван Сильман − молодший тренер клубу «GARDA».

«Результат фіналу довів, що збірна готова до виступів на міжнародних стартах. Далі буде більше…», – коротко підсумував головний тренер клубу Михайло Савчук.

Участь борців у змаганнях була можлива завдяки партнерам і спонсорам: Вікторія Шляхтич та Julia Rykovska (компанія WEST AUTO HUB), Alexey Shmigel, родина Маковських, Валентин Слуцкий (ФГ «Агроком»).