Дві медалі волинських спортсменів, здобуті на чемпіонаті України з дзюдо

Дві медалі волинських спортсменів, здобуті на чемпіонаті України з дзюдо

19-20 березня 2021 року в Сумах відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років 2004-2006 років народження. У змаганнях взяли 405 юнаків та 138 дівчат з 24 областей України, серед яких і волинські спортсмени, які здобули призові місця.

Срібну медаль здобув Корчемлюк Станіслав у ваговій категорії 73 кг, вихованець ШВСМ СК «Континіум». Тренує призера Сікорський О.А.

Бронзову медаль виборола Шрамко Мирослава у ваговій категорії 52 кг, учениця Любомльської ДЮСШ, тренери Салуха Н.С., Максимович О.Є.

П’яте місце посіли Куць Владислав у ваговій категорії 90+ кг, вихованець СК «Континіум», тренер Сікорський О.А. та Сергііюк Ірина у ваговій категорії 40 кг, учениця Любомльської ДЮСШ тренери Салуха Н., Максимович О.

Сьомими стали: Вінничук Карина у ваговій категорії 70 кг та Бельська Євгенія у ваговій категорії 70+ кг, вихованки КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради, тренер Степанюк С.В.

Вітаємо волинських спортсменів та тренерів з перемогами та особистими досягненнями і бажаємо високих результатів і успіхів у наступних змаганнях!