День охорони довкілля: як відбувався «Олімпійський екомодуль» на Волині

День охорони довкілля: як відбувався «Олімпійський екомодуль» на Волині

У світовій спільноті 5 червня прийнято вважати Днем охорони довкілля. У міру того, як розвивається людство, удосконалюються технології, усе частіше постає питання захисту та збереження навколишнього світу. Тому, для сучасних екологів, цей день один зі способів нагадати людям про нагальні потреби природи.

Знаково, що наша область не залишається осторонь подій світового масштабу. Цього річ Волинський обласний еколого-натуралістичний центр Волинської обласної ради спільно з Відділенням національного олімпійського комітету у Волинській області та Управлінням у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, із дотриманням карантинних вимог, організували цікаве, змістовне тематичне свято для вихованців Центру, представників спорту.

Під час заходу, для всіх присутніх, відчинило свої двері екологічне містечко «Моє яскраве майбутнє». Тут на дітей чекали сучасні лайфхаки з апсайклінгу, екотренінг, спортивні змагання, інтерактивні мандрівки. Та головною подією стало висаджування хвойної оази, що прикрашатиме територію центру.

Окрім основних заходів, було й урочисте дійство: розпочинали захід Роман Петрович Карпюк −  заступник голови Волинської обласної ради, голова відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області, Валентина Адамівна Остапчук  − директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Волинської обласної ради, заслужений працівник освіти України та Василь Литнянчин − заступник начальника Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

 

Власне, продовжили та дуже влучно розкрили тему захисту довкілля актори екологічного театру «Екорух», що створений на базі Центру.

 

Нагадаємо, що «Олімпійський екомодуль» − один із напрямків всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді «Olimpiclab». Подія відбулася за ініціативи Національного олімпійського комітету України.