Чемпіонат із пляжного волейболу у Згоранах

Чемпіонат із пляжного волейболу у Згоранах

Пляжний волейбол, мабуть один із  найулюбленіших літніх видів спорту. А що може бути краще, ніж цікаві змагання на березі озера? Минулих вихідних у с. Згорани відбувся чемпіонат Волинської територіальної організації ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед чоловіків за програмою сільських спортивних ігор Волині-2019. Знаково, що змагання проводилися за змішаною олімпійською системою, згідно якої учасники після другої поразки вибували з боротьби. Отож, у першому півфіналі дует із с. Видраниці, Ратнівського району у складі Василя Котюха і Богдана Філюка з рахунком 2:0 переграли опонентів зі Старої Вижівки Петра Чорного і Дмитра Базюка.

З таким же результатом волейболісти із Княгининка Луцького району Дмитро Богачевський і Григорій Раховський виграли у суперників зі с.Згоран — Богдана Савоша і Назара Ярмошука.

У грі за третє місце старовижівці переграли згоранців 2:0, а у вирішальному поєдинку спортсмени Видраниці виявилися сильнішими від опонентів з Княгининка 2:0 і стали переможцями турніру.

Кубки, медалі, грамоти переможцям і призерам вручили представник громадської організації ВФСТ «Колос» Ігор Безуглий та головний суддя змагань Василь Саць.