8 медалей волинських спортсменів, здобуті на чемпіонаті України з велоспорту маунтенбайк

8 медалей волинських спортсменів, здобуті на чемпіонаті України з велоспорту маунтенбайк

З 20 по 23 травня 2021 року у Рівному відбувся чемпіонат України та Кубок України з велосипедного спорту маунтенбайк. В змаганнях взяли участь 15 команд, 153 спортсмени з різних куточків України. Волинські спортсмени, учні ВОШВСМ показали чудові результати та поповнили скарбничку області 8-ма медалями.

Отже, Ірина Шиманська стала чемпіонкою на дистанції шорт-трек і здобула срібло на Кубку України в дисципліні шорт-трек серед жінок.

Валерія Іосенко і Уляна Левченко вибороли срібло в парній гонці крос-кантрі серед юніорок. В гонці шорт-трек у напруженій боротьбі велосипедистки здобули 1 і 2 місця.

В гонці шорт-трек Валерія Іосенко виборола золото, а Уляна Левченко срібну нагороду. В гонці крос-кантрі Валерія Іосенко посіла 2 позицію.

Владислав Грушецький виборов 2 місце в гонці шорт-трек серед юнаків та посів 4 сходинку на дистанції крос-кантрі.

4 місця також посіли Войтович Надія в гонці крос-кантрі серед дівчат і Левченко Богдана в гонці шорт-трек серед юніорок.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Заслужених тренерів України Віктора Ковальова, Валентину Матвійчук-Жолнач В.В. і Давида Ковальова з перемогами та бажаємо нових спортивних завоювань!