5 медалей здобули плавці з Волині на зимовому чемпіонаті з плавання у Дніпрі

5 медалей здобули плавці з Волині на зимовому чемпіонаті з плавання у Дніпрі

У Дніпрі завершився зимовий чемпіонат України серед молоді та юніорів з плавання, який проходив 14-17 лютого 2021 року. На чемпіонаті волинські плавці здобули 5 медалей різного ґатунку та відзначилися високими особистими результатами.

Зокрема, Олександр Пінчук став чемпіоном України серед юніорів на дистанції 100 м на спині з результатом 59.08. Срібну медаль плавець виборов на дистанції 200 м на спині серед юніорів. Тренує спортсмена Мороз Вікторія.

Дуже плідними на медальний доробок стали змагання для Максима Ткачука, який здобув 3 бронзові медалі на дистанції  50 метрів брасом, 100 м брасом та  200 м брасом серед молоді. На всіх дистанціях спортсмен пройшов відбір на юніорський чемпіонат Європи з плавання, який відбудеться в Хорватії 7-11 липня 2021 року. На дистанції 50 м брасом Максим Ткачук двічі побив рекорд Волинської області. Тренує Максима Ткачука Володимир Самчук.

Щиро вітаємо спортсменів та їх тренерів з відмінними виступами і бажаємо сил, натхнення і нових переможних п’єдесталів та особистих здобутків!