5 медалей волинських спортсменів, здобуті на чемпіонаті України з велосипедного спорту маунтенбайк – марафон

З 2 по 4 липня 2021 року в місті Чернівці пройшов чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк – марафон. У змаганнях участь взяли спортсмени волинської області і здобули 5 медалей в актив Волинської області.

Серед дівчат чемпіонство виборола учениця ШВСМ Левченко Богдана.

Срібною призеркою серед дівчат стала вихованка ДЮСШ № 4 Луцької міської ради Войтович Надія.

Бронзові місця п’єдесталу посіли учениці ШВСМ Шиманська Ірина серед жінок, Левченко Богдана серед юніорів та вихованець ДЮСШ № 4 Луцької міської ради Грушецький Владислав серед юнаків.

Щиро вітаємо спортсменів та тренерів Віктора Ковальова і Валентину Матвійчук – Жолнач і бажаємо нових спортивних завоювань!