5 медалей волинських легкоатлетів, здобуті на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики

У Львові 23-24 травня 2021 року пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 року народження та молодше. У змаганнях взяли участь команди з різних куточків України. Спортсмени виступали за програмою змагань : бігові дисципліни, спортивна ходьба, стрибкові дисципліни, десятиборство, види метань та естафетний біг. На чемпіонаті волинські легкоатлети показали чудові результати, поповнивши скарбничку області 5 медалями різного ґатунку та виборовши 7 загальнокомандне місце серед 24 команд.

Золоті медалі вибороли:

Шоломіцька Валерія у спортивній ходьбі на дистанції 5000 м, учениця Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І;

Зейналян Максим у десятиборстві, вихованець Володимир-Волинської ДЮСШ, тренери Петрук О.В. та Петрук В.П.

Петрик Юлія у бігові на 3000 м, учениця Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І;

Срібло здобув Муравський Едуард, вихованець Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк В.І. та Шахно С.М.;

Бронзову позицію п’єдесталу посіла Лук’янович Оксана, легкоатлетка Любешівської ДЮСШ, тренери Борисюк О.С. та Борисюк В.І;

Щиро вітаємо переможців та призерів, а також їх тренерів з високими спортивними результатами!