4 медалі волинського спортсмена, здобуті на чемпіонаті України з бразильського джиу-джитсу

6-7 березня 2021 року у Києві відбулися два чемпіонати України з бразильського джиу-джитсу. На змаганнях волинський спортсмен і тренер клубу GARDA Олександр Устимович виборов 4 медалі різного ґатунку.

6 березня на чемпіонаті, у якому взяло участь близько тисячі учасників з 18 країн світу AJP Tour Kyiv International Pro – Gi & No Gi, борець посів друге місце у версії Gi (в кімоно) та виборов бронзу у версії No Gi (без кімоно).

7 березня Олександр Устимович виборов золото у чемпіонаті Ukraine National Challenge Kyiv Gi No Gi у версії Gi ( в кімоно) та срібло у версії No Gi (без кімоно). За два дні луцький борець провів 10 сутичок у ваговій категорії до 77 кілограмів серед синіх поясів та був єдиним представником Волині.

Вітаємо волинського спортсмена з медальним доробком!