3 золоті медалі вибороли волинські легкоатлети на змаганнях Кубку України з метань

26-27 березня у місті Нова Каховка відбувся І етап Кубку України з метань. Всеукраїнські змагання з метань «Пам’яті Заслуженого тренера України Піскунова Ю.О». Спортсмени змагалися у таких видах, як: штовхання ядра, метання молота та метання диска. Легкоатлети Волині поповнили скарбничку нашої області трьома золотими медалями.

Отже, чемпіонами стали: Олена Хамаза серед жінок молодь у метанні молота 4 кг, Черкашин Артем серед юнаків у метанні молота 5 кг та Літвін Євген серед юнаків у метанні молота 5 кг. Тренує переможців Черкашин Роман.

Вітаємо медалістів і тренера з перемогою та бажаємо досягнення нових спортивних вершин!