28 серпня у Луцьку відбувся Всеукраїнський патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!» 2021

28 серпня у Луцьку відбувся Всеукраїнський патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!» 2021

 

Сьогодні, 28 серпня 2021 року у Луцьку відбувся Всеукраїнський патріотичний легкоатлетичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України!».

На Театральному майдані зібралося понад триста бажаючих віддати шану полеглим воїнам. Зокрема, зареєструвалися 324 учасники.

Перед початком забігу відбулася панахида по загиблих учасниках АТО/ООС з покладанням квітів білля стели Героїв Небесної сотні, також перед стартом учасники вшанували хвилиною мовчання усіх тих, то віддав своє життя за незалежність та суверенітет України. Учасники пробігли дистанцію 1200 м за маршрутом Театральний майдан – проспект Волі – перехрестя на вулиці Шопена і проспекту Волі – Театральний майдан. Кожен отримав номер з ім’ям та прізвищем загиблого Героя.

На спортивному заході були присутні свідомі громадяни, які виявили бажання вшанувати пам’ять полеглих воїнів, а також родичі та друзі героїв і учасники АТО, які бігли в пам’ять про своїх побратимів.

Також, на спортивному дійстві було зібрано 1061 гривня для волонтерського руху «Меценати для солдата».

Дуже вдячні усім учасникам за громадянську свідомість і небайдужість! Шануємо пам’ять Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави!

Захід відбувся за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Федерації легкої атлетики Волинської області, Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, Громадської організації «Спілка воїнів АТО», Громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія», Волонтерського проекту «Меценати для солдата», департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради.