2 листопада Іваничівська ДЮСШ відсвяткувала 50-річний ювілей

2 листопада Іваничівська ДЮСШ відсвяткувала 50-річний ювілей

Як повідомляє портал Район, у суботу, що минула, жителі смт. Іваничі відсвяткували півстолітню річницю діяльності місцевої спортивної школи.

Окрім офіційних заходів, у рамках святкувань  проведено Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  на честь титулованих місцевих борчинь та Заслуженого тренера України Івана Палія. У першості взяли участь 156 спортсменів із Волині, Рівненщини та Львівщини.

Вже традиційно, урочистості  відбулися у стінах місцевої «Просвіти», де власне і  зібралися колектив ДЮСШ, спортсмени, батьки та гості. Треба сказати, що за 50 років діяльності школа пережила чимало та спортивний азарт і любов до спорту стояли вище будь-яких перешкод. Тож,  постійна підтримка меценатів, батьків та відданого колективу створили всі умови аби заклад впродовж років тримався на високому спортивному рівні. Про це у своїй вітальній промові розповіли Володимир Глушнюк – директор ДЮСШ та іваничанин,Заслужений тренер України  Іван Палій.

З нагоди ювілею були вручені подяки найкращим спортсменам ДЮСШ: Катерині Жидачевській, Анастасії Алпєєвій, Діані Лаць, Ользі Масловській, Анастасії та Ірині Остапчук, Оксані Гергель, Лукінській Вікторії, Тетяні Джерш та Оксані Ващук.

Не залишилися по за увагою і здобутки колективу, так керівник відділу спорту ОДА Ігор Дмитришин, вручив подяку голови ОДА колективу школи та безпосередньо грамоту відділу − Івану Палію.

       

Були серед почесних гостей  і представник НОК у Волині Олег Дикий, в.о. начальника відділу освіти та молоді Жанна Кеба, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь та заступник селищного голови із гуманітарних питань Віктор Березюк.