19 грудня в Луцьку відбулась благодійна акція “Вифлиємський Вогонь Миру”

19 грудня в Луцьку відбулась благодійна акція “Вифлиємський Вогонь Миру”

19 грудня 2020 року у Луцьку на Театральному майдані відбулась благодійна акція «Вифлиємський Вогонь Миру» за підтримки Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації. В заході взяли участь Молодіжна організація «Станиця Луцьк Пласту – Національної скаутської організації України» та КЗ «Центр національно – патріотичного виховання дітей і молоді у м. Луцьк».

Протягом останніх днів пластуни передали Вифлеємський вогонь сотням і тисячам людей, відвідали Волинський центр реабілітації дітей-інвалідів, Військову частину Національної Гвардії, Обласну лікарню, Онкодиспансер, Геріатричний пансіонат та Луцький центр первинної медичної допомоги №2 та церковні громади області. А також передали вогонь пластунам з Рівного.

Чудову передріздвяну традицію було започатковано у 1986 році в австрійському місті Лінц з метою підтримки неповносправних дітей та людей, які потребують допомоги та уваги у передсвятковий час. Цю благородну ініціативу відразу підтримали скаути.

Основною метою заходу є поширення волонтерської активності молоді для незахищених верств населення, основною ціллю є поширення символічного вогню з міста народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а також допомога та підтримка громади під час новорічно – різдвяних свят.

Під час акції відбулася передача Вифлиємського вогню миру – символу миру, надії та благополуччя громаді Волинської області, таким чином відбулася підтримка всесвітньої скаутської естафети, поширення однієї з найбільших різдвяних традицій у церквах, державних установах, школах та сиротинцях.

Проведення заходу має на меті інформаційно – просвітницький результат для громади Волинської області та поширення традицій святкування Різдва Христового серед усіх верств населення, популяризація національно – патріотичного виховання та скаутського (пластового) руху в межах Волинської області.