18-20 червня 2021 року відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків»

18-20 червня 2021 року відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків»

18-20 червня 2021 року в селі Зашків, Львівського району на Співочому полі за підтримки Міністерства молоді та спорту України, відбудеться XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків».

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця. Цей фестиваль є прикладом яскравої співпраці задля досягнення спільної цілі – організації та проведення змістовної національно-патріотичної події, яка користується популярністю серед молоді та позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей. На заході традиційно діятимуть різноманітні локації: спортивна, ярмаркова, інтелектуальна, показові виступи кінологів, футбол босоніж, вечірня сцена тощо. Під час фестивалю відбудуться різні лекції та воркшопи патріотичного спрямування. Також діятимуть «Тверезий патруль» та «ЕКО-патруль», що відповідатимуть за тверезий стан учасників та чисте довкілля. Учасники зможуть відвідати історико – меморіальний музей полковника Євгена Коновальця, пограти футбол босоніж, здолати крос або взяти участь у велопробігу, переглянути показові виступи військової техніки, кінологів, реконструкцію бою, а також діятимуть майданчики неформальної освіти, також учасників чекатиме музична програма за участю гуртів патріотичного спрямування.

Участь у фестивалі безкоштовна. Довідкову інформацію можна отримати у соціальній мережі Facebook за посиланням https://www.facebook.com/zashkiv.fest . До участі в заході запрошується активна молодь, що цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання, представники молодіжних громадських організацій та бажаючі насолодитися якісною українською музикою, розповідями лекторів, які є носіями суспільної думки у сфері театру, кіно, теле- та радіомовлення, видавничому та громадському секторах.