13 медалей клубу GARDA

13 медалей клубу GARDA

Як повідомляє прес-служба клубу GARDA, відкритий чемпіонат із Джиу Джитсу у Виноградові (Закарпаття), завершився надвичайно вдало. У підсумку маємо  13 золотих нагород та першість у всіх категоріях.

                    

У вихідний суботній день, 14 вересня, в місті Виноградів відбувся відкритиий чемпіонат UKRAINE JIU JITSU LEAGUE CHAMPIONSHIP – VYNOHRADIV OPEN 2019 – GI

До участі в змаганнях долучився й клуб GARDA, який представляло 15 спортсменів. Це були єдині учасники з Волині. Рішення про участь у чемпіонаті було прийняте за півтора тижні до заходу. Це було ризиковано. Втім, як розповідає молодший тренер клубу Іван Сильман, борці намагаються не упускати жодної можливості випробувати свої сили.

«Наша команда використовує усі можливості, аби перевірити свої сили на змаганнях. У Виноградові наші спортсмени показали хороші техніки та результати. Але окрім цього я як тренер побачив, над чим ще треба працювати із борцями. Де ще, як не на змаганнях, можна виявити недоліки? Саме над ними ми будемо працювати, щоб ще краще підготувати спортсменів до Чемпіонату із бразильського джиу-джитсу, який уже 29 вересня відбудеться у Луцьку», — розповідає тренер.

У результаті проведених боїв усі борці клубу здобули призові місця. Так, вони привезли 13 золотих нагород. Першість у своїх вагових категоріях здобули:

1. Даніель Вальчук

2. Фєлікс Лисюк

3. Владислав Кухарчук

4. Дмитро Борисков

5. Теодор Ганейчук

6. Віталій Савицький

7. Іван Поліщук

8. Назар Конопельнюк

9. Назар  Копанчук

10. Андрій Лобанов

11. Іван Сильман

Окрім цього першість в абсолютній категорії здобув Іван Сильман та Назарій Цвіх, а Андрій Лобанов виборов срібло.

2-гі місця у своїх вагових категоріях здобули: Іван Бєлік, Олексій Лапін та  Назарій Цвіх. Третє місце здобув Сергій Тарасюк.

В загальному заліку волинські спортмени здобули друге командне місце.

           

Участь спортменів була можливою завдяки постійній підтримці партнерів: Вікторії Шляхтич та Юлії Риковській (компанія WEST AUTO HUB), Олексію Шмігелю, родині Маковських та Валентину Слуцькому (ФГ «Агроком»).