Збірна Волині на чемпіонаті із бойового самбо

Збірна Волині на чемпіонаті із бойового самбо

1-2 листопада Київ приймав турнір із бойового самбо – «Кубок України серед юнаків». Два Волинські бійцівські клуби «Воїн» та «GARDA» вдало виступили у складі збірної команди та привезли додому численні нагороди.

Як повідомляє прес-служба клубу «GARDA», спортсмен  Дмитро Ковальчук виборов чемпіонство на кубку України з бойового самбо. До слова, недавно Дмитро став срібним призером чемпіонату Європи, який відбувався у Жешові, Польща.

Отож, спотсмен провів чотири сутички у своїй ваговій категорії − 68 кг: три з них виборов достроково − задушливими прийомами, а фінальний, четвертий бій – впевнено виграв по балах, розбивши суперника на дистанції.

«Отримавши поразку у фінальній сутичці в Польщі на Чемпіонаті Європи, був проведений певний аналіз, що дав свій результат. Ми дещо вдосконалили техніку і тактику. З молодшим тренером Іваном Сильманом ми напрацювали певні «заготовки» і технічні елементи. У спорті атлета часто сприймають як автомат, який працює за принципом «методика – результат», зовсім не враховуючи його психологічний стан перед сутичками. Тому дуже важливу роль у перемозі зіграла психологічна підготовка мене як спортсмена. Допоміг у цьому старший тренер Михайло Савчук. Загалом я дуже вдячний своїм тренерам за підтримку і настанови під час моїх виступів», − розповів Дмитро Ковальчук.

На високому рівні виступили і спортсмени клубу «Воїн». Як повідомляє офіційна сторінка, «Воїни» посіли низку призових місць у різних вікових категоріях:

Золото та чемпіонський титул розділили між собою Іван Поремчук, Олексій Бондаренко  та Дмитро Ковальчук (вікова група дорослі). Друге місце посіли Максим Чайковський, Богдан Лабудяк, Олександр Робітницький, Андрій Місюк. Третя сходинка належить Івану Пасичу та Назарію Юскевичу.

Загалом, атмосфера змагань і не менш потужні та підготовані опоненти спонукали до перемоги. Як прокоментував тренер клубу із ударної техніки Дмитро Василенко: «Конкуренція між спортсменами була високою, а боротьба за призові місця – запеклою»

На цьому переможна хода Воїнів не завершилася – Олесій Бондаренко учень, а віднедавна і тренер клубу, виконав норматив майстра спорту із бойового самбо.

Загалом, збірна команда Волині посіла ІІІ командне місце серед юнаків.