У місті Луцьку 2 листопада відбудеться Всеукраїнський тренінг «Менеджмент молодіжних центрів»

У місті Луцьку 2 листопада відбудеться Всеукраїнський тренінг «Менеджмент молодіжних центрів»

2 листопада 2021 року відбудеться Всеукраїнський тренінг «Менеджмент молодіжних центрів» для представників молодіжних центрів у м. Луцьк ( вулиця Градний Узвіз, 5).
 «Менеджмент молодіжних центрів» – це чотириденний тренінг, який має на меті підсилити роботу команд молодіжних центрів України, підвищити їх спроможність, надавши базові знання із менеджменту та формування молодіжних центрів.
 Упродовж усіх днів навчання учасники дізнаються про існуючі інструменти та підходи з менеджменту, підвищать власні навички володіння ними, а також навчяться встановлювати цілі діяльності центрів та планувати їх досягнення.
 Програма також передбачає тематики:
 дослідження потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики;
 формування навичок щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади;
 створення та оптимізація простору молодіжного центру, враховуючи заплановану програмну діяльність;
 ефективна робота команди молодіжного центру.
Учасники також працюватимуть над кейсами свого власного молодіжного центру під час практичних сесій.
 Під час тренінгу учасники відвідають молодіжні центри Волинської області для ознайомлення з програмою їхньої діяльності, зокрема молодіжний центр «Тивер» (м. Ківерці), молодіжний центр «City Life», (м. Рожище), Лісівничий молодіжний центр (с. Воротнів).
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням у справах молоді та спорту Волинська обласна державна адміністрація та громадською організацією «Молодіжний центр Волині».