Завершилися ІІ Європейські ігри у Мінську

30 червня  у Мінську, Білорусія, завершилися ІІ Європейські ігри. Серед 50 команд-учасників була і Україна. За підсумками медального заліку наші атлети вибороли 51 нагороду – 16 золотих, 17 срібних та 18 бронзових медалей і посіли третє призове місце у загальнокомандній таблиці.

Серед 198 спортсменів збірної команди України, що взяли участь у змаганнях є і волиняни, які тримали найвищі нагороди.

Зокрема, Данило Даниленко виборов дві золоті медалі у складі збірної команди України із легкої атлетики, в командному заліку у змішаній естафеті 4×400 та золото в особистому, на цій же дистанції.

Євген Гуцол – виборов дві золоті медалі в складі збірної команди України з легкої атлетики, в командному заліку комбінованої естафети-переслідування та в особистому заліку цієї ж естафети.

Марія Повх – перемога у байдарці-двійці на дистанції 200 м.

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок здобули срібло у веслуванні на каное-двійці, дистанція 1000 м.

Тетяна Коб посіла 5 місце серед боксерів у ваговій категорії 51 кг.

Ми вітаємо наших співвітчизників із значними здобутками та бажаємо їм подальших звершень на спортивній ниві.