Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту!

Вітаємо з Днем фізичної культури та спорту!

         Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, фахівці галузі фізичної культури та спорту і поціновувачі здорового способу життя! З нагоди свята Дня фізичної культури та спорту України, прийміть найщиріші вітання!

          Зі святом, яке торкається мільйонів українців – видатних спортсменів, чемпіонів, переможців і призерів, шанувальників здорового способу життя, людей, які цінують здоров’я і люблять спорт. Це свято сповнене глибоким змістом, адже символізує силу і витривалість, мужність та красу, а найголовніше – популяризує здоровий спосіб життя. Спорт і фізична культура для людини є надійним джерелом енергії, гарного настрою і оптимізму.

          Вітаю усіх, хто присвятив життя цій сфері та щиро бажаю сил і наснаги, сталевого здоров’я і нових звершень, перемог і легких стартів! З нагоди свята бажаю усім міцного здоров’я, спортивного довголіття, благополуччя, успіхів у всіх починаннях. Хай щастить усім, для кого спорт – професія чи захоплення, спосіб чи навіть сенс життя. Щиро бажаю кожному, щоб заняття спортом спонукали нас бути кращими і досягати більшого.

          Пишаємося видатними досягненнями спортсменів України на світовій арені. Серед них дуже вагомий вклад спортсменів Волині, які прославляють Україну на міжнародному рівні. Цінуємо вашу наполегливу щоденну працю та невпинне бажання прославляти своїми здобутками рідний край та державу.

          Слова глибокої вдячності висловлюю ветеранам спорту, тренерам, викладачам, які присвятили себе вихованню молоді, посіяли зерна спортивних успіхів. Вдалих усім стартів, переможних фінішів, щирих уболівальників, олімпійського довголіття, життєвих і спортивних перемог!

Начальник Управління у справах молоді та спорту

Волинської обласної державної адміністрації

Ігор Дмитришин