Волинські ветерани візьмуть участь в національному відборі кандидатів до збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів»

Волинські ветерани візьмуть участь в національному відборі кандидатів до збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів»

7 травня 2021 року відбулась зустріч заступниці начальника управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Тетяни Грицук та учасників національного відбору кандидатів до збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Воїнів».

Обговорювалися питання щодо підготовки до національного відбору та участі у змаганнях учасників збірної команди України «Ігри Воїнів» («Warrior Games Team Ukraine») в рамках молодіжного фестивалю «Звитяга Нескорених», який відбудеться 15-16 травня 2021 року в Києві. У відборі візьмуть участь 14 ветеранів з Волинської області. Зокрема, Солоха Павло Вікторович, Оксентюк Богдан Миколайович, Ришневський Михайло Вікторович, Степасюк Андрій Святославович, Ковальський Павло Олександрович, Сітовський Богдан Юрійович, Москвич Майя Юріївна, Уніфонтович Руслан Вікторович, Оксентюк В’ячеслав Миколайович, Ушарук Богдан Миколайович, Нерода Володимир Валентинович, Дмитришин Віталій Ярославович, Форманюк Анатолій Вікторович, Рубан Володимир Вікторович.

За кошти обласного бюджету буде забезпечено трансфер для учасників області, які братимуть участь у змаганнях.

Зауважимо, що 40 українських ветеранів вперше виступлять на міжнародних змаганнях «Warrior Games (Ігри Воїнів)», які проходитимуть з 12 по 22 вересня 2021 року в місті Орландо штату Флорида Сполучених Штатів Америки. Уже восьмий рік проходять адаптивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

До програми ігор входить 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

В «Іграх Воїнів» візьмуть участь команди з восьми країн світу – США, України, Австралії, Канади, Великобританії, Данії, Нідерландів та Грузії.

Потрапити до збірної України та виступити на «Warrior Games 2021» матимуть можливість ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій ООС або в ході миротворчих операцій за участю України з 1991 року.

До складу української команди увійдуть представники Національної збірної України Ігор Нескорених, а також ветерани та ветеранки, які пройдуть національний відбір.