Волинські спортсмени здобули призові місця на чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації

У місті Дольни Млин, що за 150 км від Праги (Чехія) з 30 червня по 4 липня проходив чемпіонат світу зі спортивної радіопеленгації.

У ньому взяли участь 140 спортсменів із 11 країн світу.

Програма змагань включала класичні дистанції на діапазонах 3,5 мгц, 145 мгц, а також пошук радіопередавачів на короткій дистанції в режимі «Спринт», у вікових категоріях чоловіки, жінки – 14 років, чоловіки,жінки – 16 років.

Один з найкращих результатів за останні роки показала збірна команда України: 18 медалей з яких 6 золотих, 11 срібних та 1 бронзова. Українці здобули 2 загальнокомандне місце, поступились лише господарям змагань.

За збірну команду України виступали три спортсмени з міста Луцька Волинського обласного спортивно-технічного клубу товариства сприяння обороні України, а саме: