Волинські спортсмени взяли участь у «Луцькій десятці»

1 липня в Луцьку відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної ходьби «Луцька десятка».

У цих змаганнях взяли участь декілька атлетів, представників Волинської області, які здобули право виступити у серпні в Берліні на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. У чоловіків це був Віктор Шумік. (тренери – Яловик А.В. та Яловик В.Т.) Він став найкращим на дистанції 10 км – 41.01. Спортсмен на 26 секунд випередив найближчого переслідувача, Сергія Сусика.

У жінок перемогу здобула також майбутня учасниця континентальної першості Надія Боровська, яка показала час 43.47 (тренери – Калитка М.Ф. та Калитка С.В.).

Це її четвертий поспіль та сьомий загалом тріумф на цьому старті. Перевага Надії над суперницями вийшла ще переконливішою: срібна призерка, Тамара Гаврилюк (Стасюк) відстала більш ніж на хвилину. Ще одна володарка путівки до Берліна, новоспечена чемпіонка України на дистанції 20 км Марія Філюк 10-кілометрівку пройшла з третім часом – 45.27.

Також у програмі «Луцької десятки-2018» відбулися змагання юніорів на дистанції 20 км. Тут перемогу здобула місцева атлетка Валерія Шоломіцька (25.46). (тренери – Шахно С.М. та Борисюк В.І.).