Волинські борчині здобули медалі на чемпіонаті України з боротьби вільної серед жінок до 23 років

1-2 жовтня 2021 року в місті Конча – Заспі відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок до 23 років. На змаганнях волинські спортсменки гідно представили Волинську область, здобувши 2 медалі.

Зокрема, чемпіонкою України стала вихованка ВОШВСМ Анастасія Алпєєва у ваговій категорії 72 кг. Слід зазначити, що за результатами чемпіонату переможниця відібралася на чемпіонат світу, який стартував 2 жовтня в Осло.

Бронзовою призеркою стала спортсменка ВОШВСМ Дарина Веремчук (Торовчук) у ваговій категорії 68 кг.

Вітаємо волинських борчинь та їх тренерів і бажаємо нових спортивних злетів і перемог!