Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

З 14 по 16 червня 2018 року в м. Луцьк на базі стадіону «Авангард» відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків. В змаганнях взяло участь близько 350 спортсменів з 25-ти регіонів України. Домашній чемпіонат України серед юнаків став успішним для волинян. Волинь має трьох чемпіонів — Еріка Кострицю з бігу на 200 м (ОДЮСШ, тренери викладачі: Вегнер О.А., Вегнер О.І.), Іванну Кух   з бігу на 3 000 м (Любешівська ДЮСШ, тренери викладачі: Борисюк О.С., Борисюк І.Б.) та Дарину Касян з спортивної ходьби на 5 000 м (Любешівська ДЮСШ, тренери викладачі: Борисюк О.С., Борисюк І.Б.) .
Дані спортсмени завоювали ліцензії на чемпіонат Європи в Угорщині, який відбудеться з 05 по 08 липня цього року.
          Срібні медалі вибороли: Каріна Вегнер у стрибках із жердиною (ОДЮСШ, тренери викладачі: Черняєв О.Б., Вегнер О.А.)  , Мирослава Панасюк (Ківерцівська ДЮСШ тренер-викладач Данилюк А.Ю.) у бігу на 1500 м та Валерія Шоломіцька з спортивної ходьби на 5 000 м (Любешівська ДЮСШ, тренери викладачі: Борисюк В.І., Шахно С.М.). Бронзові медалі вибороли Тарас Корецький з спортивної ходьби на 10 000 м (Любешівська ДЮСШ, тренери викладачі: Борисюк О.С., Кузьмич М.М.) та Іванна Кух (з бігу на 2 000 м з перешкодами Любешівська ДЮСШ, тренери викладачі: Борисюк О.С., Борисюк І.Б.).
          У загальному заліку Волинська область фінішувала шостою серед  25-ти команд.