Відбулись масштабні змагання з мотокросу

З 12 по 13 травня 2018 року  на мототреці урочища «Люблинець», Зеленська сільська рада Ковельського району відбулись змагання з мотокросу: І етап чемпіонату Європи в класі  мотоциклів з об’ємом двигуна 65 та 85 куб. см., ІІІ етап   чемпіонату Європи в класі  «ОРЕN» з  об’ємом двигуна від 145 до 500  куб. см., відкритий чемпіонат Волинської області  в класі  мотоциклів з об’ємом двигуна 50 куб. см.  та Кубок пам’яті  М. Клімашевського в класі  мотоциклів з об’ємом двигуна 50 куб. см. серед дітей віком від 7 до 10 років.

В змаганнях взяв участь  71 спортсмен з Польщі, Білорусі, Чехії, Росії, Естонії, Латвії,  Литви, Хорватії та України.

На урочистому відкритті змагань до спортсменів, тренерів та глядачів з привітальними словами  звернулись перший заступник міського голови, президент федерації автомотоспорту Волинської області Михайло Гетьман віце президент федерації автомотоспорту Волинської області Ігор Узналі,

генеральний секретар федерації мотоциклетного спорту України – Василь Якимчук ,   головний суддя – Віктор Стегура, президент журі змагань Маріан Зупа, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин та помічник народного депутата України  Степана Івахіва   Павло Самолюк.

Павло Самолюк вручив новенький мотоцикл «Ямаха» з  об’ємом двигуна від 450  куб. см. члену збірної команди України з мотоциклетного спорту Юрію Наумчику і побажав вдалих виступів на змаганнях міжнародного рівня.

У класі 65 куб. см. взяло участь 24 спортсмена. За підсумками двох заїздів ІІІ місце здобув Яніс Мартінс (Латвія), ІІ місце – у  Маріуса Адамайтіса (Літва), І місце – виборов Ромео Піканд (Естонія).

У класі 85 куб. см.  взяло участь 23 спортсмени. ІІІ місце зайняв Ромео Каро (Естонія)., ІІ  місце посів Олексій Орлов (Росія), а переміг Альберт Реізуліс (Латвія).

У класі мотоциклів «ОРЕN»   взяло участь 17 спортсменів  ІІІ місце посів Євгеній Михайлов (Росія), ІІ – Дмитро Османов (Україна) а переможцем став Мартін Мічек (Чехія).

У відкритому чемпіонаті Волинської області серед дітей  віком від 7 до 10 років в класі мотоциклів з об’ємом двигуна 50 куб. см.  переміг Олександр Киянко з міста Києва, срібною призеркою стала Ельвіра Давідович (Білорусь), ІІІ місце у Олега Дзядулька (Білорусь).

У кубку пам’яті М. Клімашевського, ІІІ місце  – Олег   Дзядулька (Білорусь), ІІ місце – виборола Ельвіра Давідович (Білорусь), І місце, а разом з ним і красень кубок здобув Олександр Киянко (Україна).                                Після кожного заїзду переможці та призери змагань під бурхливі оплески глядачів нагороджувались кубками від організаторів змагань. За підсумками двох заїздів спортсмени нагороджувалися кубками «гран-прі»

Призери та переможці відкритого чемпіонату Волинської області були нагороджені начальником відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігорем Дмитришиним грамотами, кубками та медалями.

Призери та переможці кубку памяті М. Клімашевського – отримали дипломи, медалі та кубки, а всі юні учасники змагань отримали – дипломи та пам’ятні медалі.