Успіх на чемпіонаті України з козацького двобою

Успіх на чемпіонаті України з козацького двобою

З 12 по 15 жовтня 2018 року в м. Київ відбувся чемпіонат України з козацького двобою. На цих змаганнях успішно виступили волинські спортсмени.

Вікова група 7-9 років:

  • Пушкар Данило – 1 місце (в/к 25 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Берека Володимир – 1 місце (в/к 25 кг) розділ: «Борня-2», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Чирук Денис – 1 місце (в/к 35 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Сущук Тимофій – 2 місце (в/к 25 кг) розділ: «Борня-3», 2 місце (в/к 25 кг) розділ: «Борня-2», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Янішевський Максим – 3 місце (в/к 30 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;

Вікова група 10-12 років:

  • Кесарелі Владислав – 1 місце (в/к 30 кг) розділ: «Борня-2», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Гусак Роман – 2 місце (в/к 30 кг) розділ: «Борня-2», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Бортніков Іван – 3 місце (в/к 40 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;

Вікова група 13-15 років:

  • Сломінський Ілля – 1 місце (в/к 45 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Коливанюк Юрій – 1 місце (в/к 60 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Михальчук Станіслав – 2 місце (в/к 35 кг) розділ: «Борня-2», 2 місце (в/к 35 кг) розділ: «Борня-3, 3 місце (в/к 40 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Шевчук Лука – 3 місце (в/к 50 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;

Вікова група 16-18 років:

  • Петровський Максим – 1 місце (в/к 50 кг) розділ: «Борня-3», СК «Легіон», тренер-викладач: Заболотний А.В.;
  • Протасюк Артем – 1 місце (в/к 55 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Лоборчук Владислав – 1 місце (в/к 60 кг) розділ: «Борня-3», СК «Герць», тренер-викладач: Ковальчук Р.О.;
  • Шрамко Олег – 3 місце (в/к 60 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Борзенко Денис – 3 місце (в/к 70 кг) розділ: «Борня-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;
  • Радюк Вадим – 3 місце (в/к 65 кг) розділ: «Борня-3», СК «Легіон», тренер-викладач: Заболотний А.В.;

Вікова група 19+ років:

  • Лихач Артур – 1 місце (в/к 77 кг) розділ: «Герць-1», 3 місце розділ: «Герць-3» СК «Легіон», тренер-викладач: Заболотний А.В.;
  • Щегельський Артур – 2 місце (в/к +93 кг) розділ: «Герць-3», ВРКБМ «Прайд», тренер-викладач: Кулаков О.В.;

       В підсумку змагань 10 спортсменів потрапили до складу збірної команди України з козацького двобою, а саме: Кесарелі Владислав, Гусак Роман, Сломінський Ілля, Коливанюк Юрій, Михальчук Станіслав, Петровський Максим, Протасюк Артем, Лоборчук Владислав, Лихач Артур, Щегельський Артур.