Спортивна радіопеленгація

Протягом 1-5 серпня у м. Трускавець  відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на середніх дистанціях серед дорослих та юніорів. Волинські спортсмени теж вклали свою лепту у його перебіг.  Так Владислав Іщук, Христина Мельник , Аліна Лотоцька  стали срібними призерами.  Та на цьому перемоги волинян не закінчилися.

Наприклад, Аліна Лотоцька вперше стартувала серед  дорослих та виконала норматив на звання Майстра спорту України, а Владислав Іщук і Христина Мельник вибороли путівки до національної команди України.

Спортсмени захищатимуть честь прапора  на чемпіонаті Європи, який відбудеться з 2 по 8 вересня поточного року у  Словенії. Зазначимо, що бронзовим призером чемпіонату на дистанції Ч40 став ветеран волинської радіопеленгації  Андрій Заклекта. У загальнокомандному заліку команда від Волині посіла четверте місце.