Сьогодні у стінах Волинської ОДА керівництво області відзначали переможців та призерів Всесвітніх ігор – 2022 з неолімпійських видів спорту.

Цьогоріч у Бірмінгемі (США) українська збірна показала найкращі результати за всю історію виступів на цих змаганнях здобувши 16 – золотих, 12 – срібних та 17 – бронзових медалей, що у сумі становить 45 нагород.

Волинські спортсмени показали високі результати та привезли на Волинь золоту та бронзові медалі зі Сполучених Штатів Америки.

Богдан МОЧУЛЬСЬКИЙ виборов золоту нагороду з джиу-джитсу у ваговій категорії 62 кг, файтинг. Богдан вдруге здобуває статус чемпіона Всесвітніх ігор, тим самим підтверджуючи свій великий професіоналізм та майстерність. Високими досягненнями борця завдячуємо його тренеру Ігорю ЮХИМЕНКУ, який тренує спортсмена з першої зустрічі уже понад 15 років!

Спортсмен також дякує тренеру Олександру САВИЦЬКОМУ, який грає не останню роль у підготовці борця, адже викладач ретельно планує тренувальний процес, відновлення, реабілітацію і харчування, слідкує та досліджує силову та конденційну підготовку.

Дарина ПОМ’ЯНОВСЬКА, Вікторія КУНІЦКА, Олександра МАЛЬЧУК, спортсменки вперше приймали участь на Всесвітніх іграх, але вже показали неймовірний результат у спортивній акробатиці. Дівчата привезли в Україну бронзові медалі. Акробатки є вихованками Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Тренують спортсменок Олена КРИШПІНОВИЧ та Вероніка ПАЩУК (перший тренер – Наталія Гурська).

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій МОВЕНКО спільно з головою обласної ради Григорієм НЕДОПАДОМ відзначили переможців Почесними грамотами та відзнаками.

Незважаючи на складні обставини та війну в країні, наші спортсмени продовжують гідно представляти Україну на міжнародній арені. Ваші перемоги – це перемоги всіх нас. Дякуємо за ваш внесок, кожна медаль є безцінною!