Результати чемпіонатів Волинської області з дзюдо

Результати чемпіонатів Волинської області з дзюдо

3-4 жовтня у Луцьку відбулися два чемпіонати області з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років 2004-2006 років народження та чемпіонат з дзюдо серед чоловіків та жінок, на яких волинські спортсмени вкотре показали чудові результати.

У чемпіонаті серед молодших кадетів до 17 років взяли участь 66 спортсменів Волині. Призові місця посіли такі учасники:

Серед юнаків у ваговій категорії 42 кг:

1 місце Романюк Герман Любомльська ДЮСШ.

2 місце Стирко Арсен ОДЮСШ «Юний динамівець».

3 місце Задорожний Ілля Цуманська ОТГ.

3 місце Мадрімов Єлисей СК «Торнадо».

У ваговій категорії 46 кг:

1 місце Дубік Олександр, Луцьк, СК «Континіум».

2 місце Юзепчук Олександр, Ківерцівська ОТГ.

3 місце Невірець Назар ОДЮСШ «Колос».

У ваговій категорії 50 кг:

1 місце Козачук Назар Любомльська ДЮСШ.

2 місце Самолюк Роман Шацька ДЮСШ, СК «Торнадо».

3 місце Брагін Ярослав КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

3 місце Качковський Назар, ОДЮСШ з видів боротьби.

У ваговій категорії 55 кг:

1 місце Огнівець Роман, ОДЮСШ з видів боротьби.

2 місце Доценко Денис Луцьк, СК «Континіум».

3 місце Куришко Дмитро, ОДЮСШ «Юний динамівець».

3 місце Загорський Назар, м. Володимир – Волинський.

У ваговій категорії 60 кг:

1 місце Потапчук Тарас, ОДЮСШ «Колос».

2 місце Попик Віталій Луцьк, СК «Континіум».

3 місце Сташук Леонід, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

3 місце Жарінов Владислав, Любомльська ДЮСШ.

У ваговій категорії 66 кг:

1 місце Коцура Олександр, Любомльська ДЮСШ.

2 місце Кузьмук Арсеній, ОДЮСШ «Юний динамівець».

3 місце Віннічук Станіслав, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

3 місце Мясковський Олег, ОДЮСШ «Юний динамівець».

У ваговій категорії 73 кг:

1 місце Чашук  Назарій Шацьк, СК «Континіум».

2 місце Клекоцюк Андрій Луцьк, СК «Континіум».

3 місце Хвесик Андрій, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

3 місце Удальцов Євгеній Любомльська. ДЮСШ.

У ваговій категорії 81 кг:

1 місце Кукришев Максим, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

2 місце Кленшин Олександр, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

3 місце Грицюк Захар, ОДЮСШ «Юний динамівець».

3 місце Тримайлов Василь, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради

У ваговій категорії 90+:

1 місце Стасюк Володимир, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

2 місце Куць Владислав Луцьк, СК «Континіум».

3 місце Каграмадян Григорій, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради .

3 місце Капітан Тарас, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради .

Серед дівчат у ваговій категорії 42 кг:

1 місце Сергіюк Ірина Любомльська ДЮСШ.

У ваговій категорії 44 кг:

1 місце Біднюк Анна Любомльська ДЮСШ.

2 місце Новаковська Яна Любомльська ДЮСШ.

3 місце Сергіюк Софія Любомльська ДЮСШ.

3 місце Віннічук Юлія, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради

У ваговій категорії 52 кг:

1 місце Мельник Альбіна, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради.

2 місце Пікульська Софія Любомльська ВОДЮСШ.

3 місце Красько Катерина, ОДЮСШ «Юний динамівець».

3 місце Плотнікова Марія, ОДЮСШ «Колос».

У ваговій категорії 57 кг:

1 місце Шрамко Мирослава, ОДЮСШ з видів боротьби.

У ваговій категорії 70 кг:

1 місце Вінничук Карина, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради .

У ваговій категорії 70+ кг:

1 місце Мартинова Анастасія, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради  

2 місце Бєльська Євгенія,  КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради

3 місце Рибачук Марія Луцьк, ОДЮСШ «Колос».

 

У чемпіонаті з дзюдо серед чоловіків і жінок переможцями стали:

Серед чоловіків у ваговій категорії 55 кг:

1 місце Огнівець Роман ОДЮСШ з видів боротьби.

2 місце Брагін Ярослав КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради 

3 місце Сіднєв Нікіта Луцьк, СК «Континіум».

3 місце Марковський Влад, ОДЮСШ «Юний динамівець».

У ваговій категорії 60 кг:

1 місце Качковський Роман ОДЮСШ з видів боротьби.

2 місце Потапчук Тарас Луцьк, ОДЮСШ «Колос».

3 місце Рябчук Артем ОДЮСШ з видів боротьби.

3 місце Бевз Вадим ОДЮСШ з видів боротьби.

У ваговій категорії 66 кг:

1 місце Чернов Вадим Луцьк ШВСМ, СК «Континіум».

2 місце Пилипюк Віталій Луцьк СК «Континіум».

3 місце Котельніков Богдан Любомльська ВОДЮСШ.

3 місце Гулюк Дмитро, ОДЮСШ «Юний динамівець».

У ваговій категорії 73 кг:

1 місце Зубчик Назар Луцьк ШВСМ, СК «Континіум».

2 місце Войтов Олег Луцьк ШВСМ, СК «Континіум».

3 місце Чашук Назарій Луцьк СК «Континіум».

3 місце Білоган Павло Луцьк СК «Континіум».

У ваговій категорії 81 кг:

1 місце Назаревич Ілля , ОДЮСШ «Юний динамівець».

2 місце Стасюк Володимир КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради

3 місце Біднюк Віктор ОДЮСШ з видів боротьби.

3 місце Дорош Василь Володимир – Волинський.

У ваговій категорії 90 кг:

1 місце Ковальчук Василь ОДЮСШ з видів боротьби.

У ваговій категорії 100 кг:

1 місце Баглай Дмитро ОДЮСШ з видів боротьби.

2 місце Куць Владислав Луцьк СК «Континіум».

У ваговій категорії 100+ кг:

1 місце Березюк Роман ОДЮСШ з видів боротьби.

2місце Шиць Микола ОДЮСШ з видів боротьби.

3 місце Горошкевич Роман Володимир-Волинський.

Серед жінок у ваговій категорії 44 кг:

1 місце Біднюк Анна Любомльська ВОДЮСШ.

2 місце Сергіюк Ірина Любомль ДЮСШ.

У ваговій категорії 48 кг:

1 місце Пилипюк Катерина Луцьк СК «Континіум», ШВСМ.

У ваговій категорії 52 кг:

1 місце Кужель Катерина Шацьк СК «Континіум».

У ваговій категорії 57 кг:

1 місце Ляшук Дарина СК «Континіум», ШВСМ.

У ваговій категорії 63 кг:

1 місце Онищук Алла СК «Континіум», ШВСМ.

У ваговій категорії 70 кг:

1 місце Вінничук Карина Луцьк, КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради

2 місце Гринюк Олександра Луцьк СК «Континіум».

У ваговій категорії 78 кг:

1 місце Циголко Мирослава ОДЮСШ з видів боротьби.

У ваговій категорії 78+ кг:

1 місце Бельська Євгенія КЗ ДЮСШ №2 Луцької міської ради .

Вітаємо усіх переможців та призерів та їх тренерів!