Підведення спортивних підсумків 2019 року

Підведення спортивних підсумків 2019 року

19 лютого у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися підсумки спортивного року 2019.

У рамках заходу відзнаки отримали відомі волинські тренери, спортсмени, громадські організації. Також було підведено підсумки, за результатами виступів волинських спортсменів на міжнародних, всеукраїнських та обласних змаганнях протягом 2019 року.

Нагороди вручали заступник голови обласної державної адміністрації Костик Анатолій Іванович та заступник голови обласної ради Карпюк Роман Петрович.

У номінації «Десятка кращих спортсменів з олімпійських видів спорту – олімпійські номери програми» нагороджені:

  • Повх Марія – веслування на байдарках і каное;
  • Вандюк Юрій – веслування на байдарках і каное;
  • Даниленко Данило – легка атлетика;
  • Гуцол Євген – легка атлетика;
  • Климець Ірина – легка атлетика (метання молота);
  • Собчук Олена – легка атлетика (спортивна ходьба);
  • Мартинюк Дарина – велосипедний спорт (трек);
  • Коб Тетяна – бокс;
  • Борсук Павло – веслування на байдарках і каное;
  • Дорошенко Юлія – велосипедний спорт (трек, маунтенбайк).

У номінації «П’ятірка кращих тренерів з олімпійських видів спорту» нагороди отримали:

1) Семенюк Федір Іванович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності;

2) Шевчук Андрій Богданович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності;

3) Прохорук Василь Олександрович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності ;

4) Ковальов Віктор Сергійович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з велосипедного спорту Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності;

5) Яловик Володимир Трохимович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

У номінації «П’ятірка кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту» нагороджені:

1) Мочульський Богдан – джиу джитсу;

2) волинські спортсмени у складі національної збірної команди України з веслування на човнах «Дракон» Назарук Дмитро та Семенюк Сергій ;

3) Коновальчук Анастасія – французький бокс «Сават»;

4) Неділько Софія – кікбоксинг ІСКА;

5) Жіноча група: Пом’яновська Дарина, Мальчук Олександра та Куніцка Вікторія – спортивна акробатика.

У номінації «Трійка кращих тренерів з неолімпійських видів спорту» нагороджені:

1) Кришпінович Олена Юріївна – Заслужений тренер України, тренер-викладач зі спортивної акробатики обласної дитячо-юнацької спортивної школи;

2) Юхименко Ігор Васильович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з джиу-джитсу;

3) Долинський Анатолій Євгенович – тренер-викладач з радіоспорту.

У номінації «Кращі спортсмени з видів спорту  осіб з інвалідністю» нагороджені:

1) Батенкова-Бауман Юлія – лижні гонки, біатлон (ураження опорно-рухового апарату);

2) Ємельянов Сергій – параканое (ураження опорно-рухового апарату);

3) Мажула Марина – параканое (ураження опорно-рухового апарату);

4) Конашук Богдана – лижні гонки, біатлон (ураження опорно-рухового апарату);

5) Вишинський Дмитро  – легка атлетика (вади слуху).

У номінації «Кращі тренери з видів спорту осіб з інвалідністю» нагороджені:

1) Білера Микола Олексійович – тренер-викладач з лижних гонок обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів;

2) Мударісов Дмитро Закійович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з шашок обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів;

3) Киричук В’ячеслав Матвійович –  Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

У номінації «Краща команда» нагороджено волейболістів, учасників команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» .

Окрім вище названих номінацій, грамотами відділення НОК України у Волинській області нагороджені:

                1.Гарбарук Сергій Володимирович –  голова Голобської селищної ради;

  1. Крендєлєва Венера Ульфатівна – старший викладач кафедри теорії фізичного виховання фітнесу та рекреації Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;
  2. Червань Марія Миколаївна – студентка Академії рекреаційних технологій;
  3. Доцюра Іван Іванович – студент Академії рекреаційних технологій і права.

Почесною грамотою президента Національного Олімпійського Комітету України Сергія Бубки нагороджено Милехина Анатолія Миколайовича – тренера-викладача обласної ШВСМ, президента федерації боротьби вільної Волинської області.

Начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації  Ігор Дмитришин вручив нагороди: «Згідно рейтингу з олімпійських видів спорту, за результатами  виступів волинських спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях у 2019 році»:

«Волинській обласній федерації каное» та Волинському обласному відокремленому підрозділу громадської організації «Всеукраїнська федерація середньовічного бою».

За підсумками обласної спартакіади «Волинь спортивна – 2019» низку нагород отримали команди міст та районів:

І група: 3 місце – Ковельський район; 2 місце – Іваничівський район; 1 місце – Любешівський район.

ІІ група:  3 місце – місто Володимир-Волинський;  2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

Серед учасників спартакіади, які брали участь в ігрових видах спорту:

І група:  3 місце – Горохівський район;  2 місце – Ратнівський район;  1 місце – Маневицький район.

ІІ група: 3 місце – місто Нововолинськ; 2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

За рейтингом, з олімпійських видів спорту за результатами виступів спортсменів на офіційних обласних змаганнях за 2019 рік нагороджена низка районів та міст обласного значення:  

І група:  3 місце – Горохівський район;  2 місце – Камінь-Каширський район;  1 місце − Ківерцівський район.

ІІ група:  3 місце – Іваничівський район; 2 місце – Шацький район; 1 місце – Любешівський район;

ІІІ група: 3 місце – місто Володимир-Волинський; 2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

За рейтингом дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву області з олімпійських видів спорту чиї спортсмени вдало виступали протягом 2019 року:

у першій групі:  3 місце отримала – Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Олімп»;  2 місце здобула  – Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради»; 1 місце – Комунальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради».

у другій групі:  3 місце – Камінь-Каширська дитячо-юнацька спортивна школа;  2 місце – Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради»;

 1 місце – Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» імені Євгена Кондратовича.

За рейтингом, серед районів та міст обласного значення, з олімпійських видів спорту за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за 2019 рік нагороджено:

у першій групі: 3 місце – Ківерцівський район; 2 місце – Горохівський район; 1 місце – Ковельський район;

у другій групі: 3 місце – Любомльський район; 2 місце – Іваничівський район; 1 місце –Любешівський район.

у третій групі: 3 місце – місто Нововолинськ; 2 місце – місто Ковель; 1 місце – місто Луцьк.

За рейтингом  дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву області з олімпійських видів спорту, за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за 2019 рік нагороджено:

у першій групі: 3 місце – Комунальний заклад «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради»;

2 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Юний динамівець» ФСТ «Динамо» України;

1 місце – Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Олімп».

у другій групі: 3 місце – Горохівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Олександра Баламута;  2 місце – Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради»;  1 місце – Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» імені Євгена Кондратовича.

За рейтингом  дитячо-юнацьких спортивних шкіл області з неолімпійських видів спорту, за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях нагороджено:

3 місце – Комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Луцької міської ради»;

2 місце – Комунальний заклад «Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа  з видів боротьби»;

 1 місце – Обласна дитячо-юнацька спортивна школа.

За рейтингом серед обласних фізкультурно-спортивних товариств з олімпійських видів спорту, за результатами виступів спортсменів на міжнародних та всеукраїнських змаганнях нагороджено:

 3 місце – громадська організація «Волинська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос»;

2 місце – Волинська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»;

1 місце – громадська організація «Волинська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства  «Динамо» України».

Також було вручено низку посвідчень. Зокрема, посвідчення «Майстер спорту України міжнародного класу» отримали: Ващук Сергій (середньовічний бій), Поліщук Володимир (середньовічний бій), Панчук Юрій  (середньовічний бій).

Посвідчення «Майстер спорту України» вручили: Гаврисюк Анжелу (веслування академічне серед спортсменів з вадами зору), Конашук Богдану (лижні перегони, серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату), Мельничука Олега (пауерліфтинг серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату ), Рожка Михайла (тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху), Годик Наталію (бокс).

Зауважимо, що до участі у події було залучено більш як 200 людей.