Підтримувати. Допомагати. Надихати. Триває донорська акція «Перемога у нас в крові»

Підтримувати. Допомагати. Надихати. Триває донорська акція «Перемога у нас в крові»

12 червня стартувала всеукраїнська донорська акція «Перемога у нас в крові».

Основною метою заходу є популяризувати серед загалу культуру донорства та підвищувати рівень обізнаності людей з приводу важливості та потрібності цієї місії. Адже таке просте завдання, для одного громадянина, може означати колосальну підтримку в боротьбі за здоров’я, для іншого.

Соціальна подія стартувала за підтримки Товариства Червоного Хреста України, Міністерства молоді та спорту України, авторства, комунікаційного партнерства та підтримки комунікаційної агенції Ogilvy Україна.

Знаково, що подія бере свій початок саме від заклику спортсменів та вболівальників. Людей, які завжди в прекрасній фізичній формі, які мають міцне здоров’я та ведуть здоровий спосіб життя.

Волинські спортсмени теж не залишилися осторонь.

Зокрема, учасник БК «Старий Луцьк-Університет» Максим Дейна (учасник чемпіонату Світу та Європи, чемпіон України з баскетболу 3х3) та тренер Дмитро Чайковський. Дещо більшою компанією долучилися і представники клубу «Воїн»: Костянтин Василенко, Владислав Дмитрієнко, Іван Мельничук, Солтан Велієв. Усі хлопці неодноразово були учасниками та призерами  всеукраїнських та міжнародних змагань зі змішаних єдиноборств ММА, козацького двобою, бойового самбо.

Взяв участь у акції  і заступник начальника – начальник Відділу фізичної культури, спорту та молоді Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації Василь Литнянчин.

Спортсмени  ̶  це досить символічно. Адже люди в хорошій фізичній формі, з активною життєвою та громадянською позицією, як правило,  надихають інших не лише до фізичної праці над собою. Вони спонукають людей підтримувати один-одного і неодмінно допомагати великими та маленькими вчинками.

   

Оскільки всі добрі справи треба заохочувати, після здачі крові учасники акції отримали фірмові сумки, маски, наклейки та плакати.

Зазначимо, що вся процедура донорства  відбувалася на базі КНП Волинського обласного центру служби крові ВОР.