Підсумки відкритого чемпіонату Волині з боксу

Підсумки відкритого чемпіонату Волині з боксу

Днями у Луцьку завершився відкритий чемпіонат Волині з боксу Подія присвячена пам´яті Володимира Каменєва – першого на Волині майстра спорту із боксу, відбулася  на базі спортивного залу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

До участі у змаганнях долучилося  170 спортсменів не лише із регіонів України, а й  сусідніх Польщі та Білорусі.

За підсумками змагань перемогу, серед волинян, отримали 67 боксерів.

№ п/п Вікова категорія Вагова. категорія Місце Прізвище, ім’я (учасника) Територіальна одиниця  
1 27 2010-2011 1 Багдарасян Ваган Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
2 28 2010-2011 1 Федосенков Юрій Луцьк ДЮСШ “Юний динамівець”
3 30 2010-2011 1 Христин Ілля Горохів КДЮСШ ім. Олександра Баламута
4 35,5 2010-2011 1 Швайко Матвій Луцьк ДЮСШ “Юний динамівець”
5 28 2008-2009 1 Пташенчук Віталій Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
6 29 2008-2009 1 Іксанов Олександр Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
7 30 2008-2009 1 Терпіль Максим Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
8 31 2008-2009 1 Татюк Роман Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
9 33 2008-2009 1 Бєлік Іван Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
10 34 2008-2009 1 Кучерук Артем Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
11 35,5 2008-2009 1 Юзіфчук Артур Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
12 37 2008-2009 1 Чича Іван Рівне ДЮСШ № 5
13 38,5 2008-2009 1 Ходаковський Назар Любешів БК “Удар”
14 40 2008-2009 1 Зарадюк Максим Ківерці Ківерцівська ДЮСШ
15 41,5 2008-2009 1 Янюк Максим Нововолинськ Нововолинська ДЮСШ
16 43 2008-2009 1 Грищишин Саймон Польща БК “Гетьман”-м. Замость
17 44,5 2008-2009 1 Марчик Тарас Любешів БК “Удар”
18 48 2008-2009 1 Іванчук Глеб Нововолинськ Нововолинська ДЮСШ
19 50 2008-2009 1 Брагін Олег Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
20 59 2008-2009 1 Хомик Ілля Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
21 63 2008-2009 1 Коцюба Максим Заболоття БК “БРАТ”
22 72 2008-2009 1 Гринь Марко Заболоття БК “БРАТ”
23 35,5 2006-2007 1 Цибенко Всеволод Любомль Любомльська ДЮСШ
24 37 2006-2007 1 Гевондян Арсен Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
25 38,5 2006-2007 1 Ардель Дмитро Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
26 40  (А) 2006-2007 1 Абрамчук Микита Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
27 40 (Б) 2006-2007 1 Кокарєв Даниїл Білорусь СДЮШОР м. Брест
28 41,5 (А) 2006-2007 1 Глущук Ілля Заболоття БК “БРАТ”
29 41,5 (Б) 2006-2007 1 Ковальчук Олексій Ковель БК “Панчер”
30 43 (А) 2006-2007 1 Рождєствєнський Володимир Ковель БК “Панчер”
31 43 (Б) 2006-2007 1 Коржевич Ерік Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
32 43 (В) 2006-2007 1 Фалкієвіч Якуб Польща БК “Гетьман”-м. Замость
33 44,5 (А) 2006-2007 1 Бражнік Олександр Ковель БК “Панчер”
34 44,5 (Б) 2006-2007 1 Гончарук Ілля Білорусь СДЮШОР м. Брест
35 46 2006-2007 1 Зарудницький Вадим Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
36 48 2006-2007 1 Богуш Стас Любомль Любомльська ДЮСШ
37 50 2006-2007 1 Валовий Стас Горохів КДЮСШ ім. Олександра Баламута
38 54 2006-2007 1 Мацеха Влад Любомль Любомльська ДЮСШ
39 56 2006-2007 1 Басалик Тимофій Горохів КДЮСШ ім. Олександра Баламута
40 59 2006-2007 1 Пуршак Сергій Луцьк ДЮСШ “Юний динамівець”
41 63 2006-2007 1 Шевчук Володимир Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
42 72 2006-2007 1 Панасюк Максим Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
43 76 2006-2007 1 Тихий Дмитро Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
44 40 2004-2005 1 Фрончкко Андрій Луцьк СК “ПЛАЗА”- КЗ “ДЮСШ № 3 ЛМР”
45 42 2004-2005 1 Шахраюк Василь Нововолинськ Нововолинська ДЮСШ
46 44 2004-2005 1 Коцюба Віталій Заболоття БК “БРАТ”
47 46 2004-2005 1 Троцюк Анатолій Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
48 48 (А) 2004-2005 1 Оганісян Ерік Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
49 48 (Б) 2004-2005 1 Шеремета Вадим Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
50 50 2004-2005 1 Дзюрбей Рустам Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
51 52 2004-2005 1 Хавень В’ячеслав Заболоть БК “БРАТ”
52 54 (А) 2004-2005 1 Карпюк Максим Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
53 54 (Б) 2004-2005 1 Тарасюк Олександр Заболоття БК “БРАТ”
54 57 (А) 2004-2005 1 Буденчук Олександр Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
55 57 (Б) 2004-2005 1 Почеєвський Денис Білорусь СДЮШОР м. Брест
56 60 (А) 2004-2005 1 Байда Вадим Ківерці Ківерцівська ДЮСШ
57 60 (Б) 2004-2005 1 Голодюк Денис Луцьк ДЮСШ “Юний динамівець”
58 63 2004-2005 1 Приймачук Дмитро Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
59 66 2004-2005 1 Кальчук Артем Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
60 70 2004-2005 1 Касянчук Дмитро Нововолинськ Нововолинська ДЮСШ
61 75 2004-2005 1 Оніщук Сергій Любомль Любомльська ДЮСШ
62 80 2004-2005 1 Рибалко Всеволод Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
63 +80 2004-2005 1 Схаб Володимир Луцьк КЗ “ДЮСШ № 2 Луцької міської ради”
64 25 ДІВЧАТА 1 Островук Яна Володимир-В. Володимир-Волинська ДЮСШ
65 40 ДІВЧАТА 1 Нагайчук Інна Горохів КДЮСШ ім. Олександра Баламута
66 52 ДІВЧАТА 1 Бондар Ангеліна Горохів КДЮСШ ім. Олександра Баламута
67 75 ЮНІОРКИ 1 Саранюк Анастасія Любомль Любомльська ДЮСШ