Підсумки командного чемпіонату з легкої атлетики у м. Суми

Як повідомляє сайт ФЛАУ.  у м. Суми завершилася легкоатлетична першість − командний чемпіонат України з легкої атлетики.

Саме тут 409 учасників із різних областей України, протягом трьох днів, боролися за звання кращих. Честь прапора Волині захищали 24 атлети. Серед когорти наших земляікв є вже знані не лише на вітчизняних теренах, а й за кордоном, Євген Гуцол, Данило Даниленко, Ерік Костриця.

За підсумками змагань чимало атлетів поповнили свої скарбнички новими нагородами.  Так, Євген Гуцол переміг на  дистанції 800 м. Він подолав відрізок за 1.50,41 хв. Спринтер Ерік Костриця став першим на 60-ти метрівці – 6.75 с. Данило Даниленко посів другу сходинку на дистанції 400 м – 47.92 с.

Іще одне друге місце у скороходки  Олени Шумкіної. Атлетка показала високий результат на дистанції 5000 м  – 23:45,97 хв.  На цій же дистанції Ілля Білик став третім  подолавши 5 км за 20:45,41 хв.

Вітаємо тренерів та спортсменів із вдалим завершенням чемпіонату!