Підсумки командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетики та чемпіонату Волинської області з легкоатлетичного кросу

Підсумки командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетики та чемпіонату Волинської області з легкоатлетичного кросу

13 жовтня 2021року в місці Ківерці відбувся командний чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків 2004 рр. н., чемпіонат Волинської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр. н. та молодші за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна -2021» та Кубок ківерцівського міського голови приуроченого до Дня захисників та захисниць України.

У змаганнях участь взяли легкоатлети з різних куточків області. Кращі спортсмени мали змогу відібратися до складу збірної команди Волині для участі у подальших чемпіонатах України.

Отже, у підсумку змагань командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків 2004 років народження переможницею стала команда Ківерцівської МТГ, здобувши 165 очок, друге місце посіла команда міста Луцька, з результатом 112 очок, третю позицію здобула Рожищенська ДЮСШ, набравши 82 очка.

Переможницею чемпіонату Волинської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат 2005-2006 рр. н. та молодші за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна -2021» стала команда Ківерцівської МТГ, здобувши 138 очок, друге почесне місце посіла команда Рожищенської ДЮСШ з сумою балів 135, бронзову сходинку п’єдесталу посіла команда міста Ковеля з результатом 73 очка.

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо сили й наснаги для підкорення нових спортивних вершин!