Підсумки І етапу Кубку України з плавання

У Дніпрі завершився перший етап Кубку України з плавання. За два дні волинські спортсмени показали чудовий результат, здобувши золоту і срібну медалі, а також 4,5,6 місця.

Учениця тренера Сергія Максимюка Дана Ахмедова здобула золоту медаль на дистанції 50 м брасом.

Срібну нагороду на дистанції 200 м брасом виборов Максим Ткачук, на 100 м брасом спортсмен посів четверте місце. Тренер плавця Вододимир Самчук.

Юзва Максим встановив новий рекорд Волинської області, посівши 4 місце на стаєрській дистанції 1500 м вільним стилем. Також спортсмен приніс залікові очки команді на дистанції 400 м вільним стилем, посівши 11 місце. Тренує спортсмена Володимир Самчук.

Усі плавці є учнями КЗ «СДЮСШОР плавання» Луцької міської ради.

Вітаємо волинську команду з чудовими результатами та бажаємо нових здобутків та нагород!

Нагадаємо, другий етап Кубку України з плавання відбудеться 26-28 серпня 2020 року у місті Харкові.