Підсумки чемпіонату Волинської області з важкої атлетики

Підсумки чемпіонату Волинської області з важкої атлетики

13 березня 2021 року у місті Луцьку на базі КЗ ВОДЮСШ «Колос» відбувся чемпіонат Волинської області з важкої атлетики серед юніорів до 20 років і молодші. У змаганнях взяли участь чотири команди: Люблинецька ДЮСШ, ОДЮСШ «Юний динамівець» ФСТ «Динамо» України, ДЮСШ №3 Луцької міської ради та КЗ ВОДЮСШ «Колос».

У підсумку змагань визначилися наступні переможці:

Серед юніорок у ваговій категорії 45 кг перше місце посіла Ткачук Юлія, у ваговій категорії 49 кг – Гаврилюк Ірина, у ваговій категорії 55 кг – Ганіч Ольга, у ваговій категорії 59 кг – Петрина Ольга, у ваговій категорії 64 кг – Вінцюк Марія, у ваговій категорії 71 кг – Ганіч Інна.

У ваговій категорії 55 кг другою стала Кондрат Евеліна.

Серед юніорів перші місця посіли: у ваговій категорії 55 кг – Нікітін Богдан, у ваговій категорії 61 кг – Цьок Назар, у ваговій категорії 67 кг – Яриніч Богдан, у ваговій категорії 73 кг – Владика Віталій, у ваговій категорії 81 кг – Плешаков Микола, у ваговій категорії 89 кг – Куць Максим, у ваговій категорії 96 кг – Романюк Тарас, у ваговій категорії 102 кг – Марчук Дмитро.

Другі почесні місця посіли: у ваговій категорії 55 кг – Новосад Михайло, у ваговій категорії 61 кг – Герез Володимир, у ваговій категорії 67 кг – Войтюк Святослав, у ваговій категорії 73 кг – Маркевич Назар, у ваговій категорії 81 кг – Яриніч Віктор.

Треті призові місця вибороли: у ваговій категорії 55 кг – Тімін Віктор, у ваговій категорії 61 кг – Довбня Назар, у ваговій категорії 67 кг – Яковець Адрій, у ваговій категорії 73 кг – Герез Андрій, у ваговій категорії 81 кг – Новосад Роман.

Вітаємо спортсменів і тренерський склад зі спортивними здобутками!