Підсуки чемпіонатів України з велосипедного спорту маунтенбайк

У місті Чернівці протягом 29 вересня – 03 жовтня 2021 року відбулися чемпіонат України 4Х та фінали Кубку та чемпіонатів України (шорт-трек, крос-кантрі та елімінатор).

На змаганнях волинські велосипедисти вкотре показали чудові результати, здобувши високі призові місця.

Зокрема, Шиманська Ірина здобула 3 місце в гонці шорт- трек і 3 місце у фіналі Кубку України гонка крос-кантрі.

Грушецький Владислав виборов 1 місце за сумою 5 етапів в гонці шорт-трек серед юнаків.

Слід зазначити, що Іосенко Валерія була 4 серед дівчат у крос-кантрі. Левченко Уляна також посіла почесне 4 місце за сумою 5 етапів в гонці шорт-трек серед дівчат.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів і бажаємо нових спортивних досягнень та перемог!