Перемога волинських команд із пляжного гандболу

У період між 9-13 червня м. Скадовськ приймало чемпіонат із пляжного гандболу. Баталії відбувалися у двох вікових групах – юнаки та дорослі і в обох із них наші співвітчизники завоювали золото.

За результатами чемпіонату у категорії «дорослі» першість отримала Волинська область. Зокрема, кращим воротарем турніру було визнано Юрія Шамрила, бомбардиром – Романа Косенка, захисником – Миколу Шнита, а кращим гравцем – Влада Паровінчака. Тренер спортсменів Ростилав Ланевич. Нагадаємо, що всі нагороджені гравці включені до складу національної збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи у Польщі, 1-8 липня 2019 року. Також, за результатами проведених матчів у список збірної України включено Павла Лисобея.

У категорії «юнаки» нашу область представляли три команди – Луцьк, Волинь область та Нововолинськ. Тут першість здобула команда Волинської області, Луцьк завоював друге місце. Тренери переможців – Микола Шнит та Володимир Хомюк.

Як і в «дорослих», серед юнаків теж було визначено найталановитіших. Зокрема, Павло Савицький та Кирило Губенко із Нововолинська визнані кращим бомбардиром та кращим захисником. Кращий гравець – Андрій Гогачко із Луцька, воротар – Назар Чудінов (Волинська область).

За результати змагань 9 волинян було відібрано до юнацької збірної команди України,  яка виступить в Польщі на чемпіонаті Європи, що проходитиме 27-30 червня.