Олександра Логвінюк здобула 4 золота на Кубку України з велоспорту на треку

У Львові завершився відкритий Кубок України з велоспорту на треку, який проходив з 5 по 10 лютого 2021 року. Змагання проходили у програмі – олімпійські та неолімпійські дистанції. Зокрема, індивідуальна та командна гонка переслідування, індивідуальний та командний спринт, кейрін, групова гонка, гонка з вибуттям, гонка темпо, скретч та гіт. Участь взяли 110 спортсменів та 16 команд.

На Кубку волинська велосипедистка Олександа Логвінюк здобула чотири золотих медалі на дистанціях спринт, олімпійський спринт, кейрін та гіт на 500 метрів з місця. Чемпіонка є вихованицею ШВСМ, тренують спортсменку Віктор Ковальов та Валентина Матвійчук-Жолнач.

Зауважимо, що команда Волинської області посіла 4 місце в олімпійському спринті.

Щиро вітаємо чемпіонку та її тренерів з перемогами і бажаємо подальших спортивних завоювань!