На чемпіонаті з французького боксу Сават

На чемпіонаті з французького боксу Сават

14 липня Мелітополь у прямому значенні перетворився на столицю чемпіонів французького боксу. Адже протягом 11-14 липня тут проходив Чемпіонат з французького боксу Сават серед дорослих, юнаків кадетів та юніорів у розділі «Ассо». Слід сказати, що дисципліна вже понад сімдесят років культивується у багатьох країнах світу і Українські спортсмени теж зробили вагомий внесок у її розвиток як на теренах, так і за кордоном.

Так от, серед усіх заявлених учасників Мелітопольського чемпіонату, перемога усміхнулася і нашим землякам. Ми надзвичайно горді за атлетів, адже всі вони є учнями  КЗ «ДЮСШ №2» міста Луцька.

Вже знана своїми перемогами на вітчизняних кікбосингових рингах, Коновальчук Анастасія завоювала 1 місце у категорії 52 кг, розділ «Ассо», увійшла до складу збірної команди України та отримала можливість виступити на чемпіонаті Європи, який відбудеться цього річ в Італії.

Не поступилися суперникам і хлопці, зокрема, Капиш Владислав завоював 2 місце у категорії 56 кг, Костюк  Назар виборов 2 призове у категорії 40 кг та Ласкавий Олександр посів третє місце у категорії 70 кг. Тренує переможців Мордик Микола Юрійович.