Міжнародна благодійна акція «Вифлиємський Вогонь миру»

Міжнародна благодійна акція «Вифлиємський Вогонь миру»

У Луцьку, уже традиційно, напередодні різдвяних свят, відбулася міжнародна благодійна акція «Вифлиємський Вогонь миру» – передача Вифлиємського вогню Молодіжною організацією «Станиця Луцьк Пласту – Національної скаутської організації України».

Протягом останніх днів пластуни передали Вифлеємський вогонь сотням і тисячам людей, відвідали Собор Святої Трійці, військову частину Нацгвардії, геріатричний пансіонат. Також, 19 грудня на Театральному майдані кожен бажаючий зміг взяти цей символ тепла та надії до себе додому.

Сьогодні ж, 4 січня 2022 року, пластуни передали Вифлиємський вогонь колективу управління у справах молоді та спорту.

Чудову передріздвяну традицію було започатковано у 1986 році в австрійському місті Лінц, з метою підтримки неповносправних дітей та людей, які потребують допомоги та уваги у передсвятковий час. Цю благородну ініціативу відразу підтримали скаути.

Основною метою заходу є поширення волонтерської активності молоді для незахищених верств населення, основною ціллю є поширення символічного вогню з міста народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а також допомога та підтримка громади під час новорічно – різдвяних свят.

Проведення заходу має на меті інформаційно – просвітницький результат для громади Волинської області та поширення традицій святкування Різдва Христового серед усіх верств населення, популяризація національно – патріотичного виховання та скаутського (пластового) руху в межах Волинської області.