Медалі волинських легкоатлетів, здобуті у перший день чемпіонату України з легкоатлетичних метань

23 лютого 2021 в місті Луцьку стартував чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який триватиме до 25 лютого. Змагання проходять у Центрі легкоатлетичних метань на базі Луцького національного технічного університету. Перший день за програмою метання молота завершився для волинських легкоатлетів здобуттям трьох медалей різного ґатунку.

Зокрема, срібні нагороди здобули: серед молоді до 23 років Олена Хамаза – метання молота 4 кг, з результатом 57.13 та Артем Черкашин – метання молота 5 кг з результатом 49,43 серед юнаків до 16 років.

Серед юнаків до 18 років, бронзову медаль здобув Євгеній Літвін у метанні молота 5 кг з результатом 59.80. Тренує спортсменів Роман Черкашин.

Вітаємо волинських легкоатлетів та тренера з відмінним стартом та бажаємо нових переможних п’єдесталів!